czyszczenie suchym lodem
mycie suchym lodem

Pioner wśród nowych technologii

Mycie suchym lodem — czym jest?

W trosce o środowisko naturalne i w celu redukcji kosztów produkcji proponujemy niezawodną oraz innowacyjną metodę pozbywania się zanieczyszczeń, której główne cechy to bezinwazyjność, szybkość, a także dokładność. Czyszczenie suchym lodem sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest najwyższa skuteczność. Proces ten gwarantuje doskonały efekt. Metoda ta sprawdza się przy usuwaniu większych zabrudzeń, np. na powierzchni taśm produkcyjnych. Mycie suchym lodem polega na uderzeniu granulkami lodu z bardzo dużą prędkością w brud. Wykorzystywane jest do tego sprężone powietrze. Mycie suchym lodem to metoda mająca działanie bezpieczne, skuteczne i przyjazne środowisku.

Tradycyjne czyszczenie powierzchni suchym lodem

Jeśli tradycyjne metody czyszczenia są nieskuteczne, zabierają zbyt wiele czasu, a do tego generują odpady chemiczne, które należy zutylizować – skontaktuj się z nami. Proponujemy wyłącznie wydajne i bezpieczne rozwiązania. Czyszczenie powierzchni suchym lodem wykonujemy w wyznaczonym miejscu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy w stanie dojechać do Klienta i pozbyć się zanieczyszczeń z maszyn, linii produkcyjnych, rusztowań bez konieczności przestojów. Wykorzystanie suchego lodu jest pod tym względem idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Czyszczenie linii produkcyjnych odbywa się w najwyższym reżimie sanitarnym. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klienta na każdym etapie pracy. Dbamy również o zapewnienie wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa i higieny pracy podczas czyszczenia powierzchni suchym lodem. Gwarantujemy wysoką jakość realizowanych zadań.

Wygodne czyszczenie suchym lodem

Nasza metoda nie wymaga demontowania elementu czyszczonego. Czyszczenie suchym lodem sprawdza się więc na terenach zakładów i hal magazynowych. Szukasz innowacyjnych rozwiązań do swojej firmy? Mycie suchym lodem odbywa się bez dodatkowego środka czyszczącego oraz wody. Dzięki temu możliwe jest poddawanie procesowi materiałów wrażliwych na korozję i kontakt z wilgocią, np. zawierających elementy elektryczne. Czyszczenie linii produkcyjnych wykonane przez profesjonalistów zapewni długotrwały i nieskazitelny efekt. Jest łatwym i skutecznym sposobem pozbywania się zabrudzeń powierzchni bez jej uszkodzenia.

Obserwuj nas na

© 2020 InsterBud