czyszczenie suchym lodem
mycie suchym lodem

Pioner wśród nowych technologii

Czyszczenie suchym lodem

W trosce o środowisko naturalne i w celu redukcji kosztów produkcji proponujemy niezawodną oraz innowacyjną metodę pozbywania się zanieczyszczeń, której główne cechy to bezinwazyjność, szybkość, a także dokładność. Czyszczenie suchym lodem sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest najwyższa skuteczność. Proces ten gwarantuje doskonały efekt.

czyszczenie suchym lodem

Jeśli tradycyjne metody czyszczenia są nieskuteczne, zabierają zbyt wiele czasu, a do tego generują odpady chemiczne, które należy zutylizować – skontaktuj się z nami. Proponujemy wyłącznie wydajne i bezpieczne rozwiązania. Czyszczenie powierzchni suchym lodem wykonujemy w wyznaczonym miejscu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy w stanie dojechać do Klienta i pozbyć się zanieczyszczeń z maszyn, linii produkcyjnych, rusztowań bez konieczności przestojów. Wykorzystanie suchego lodu jest pod tym względem idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorców.

Nasza metoda nie wymaga demontowania elementu czyszczonego. Sprawdza się więc na terenach zakładów i hal magazynowych. Mycie suchym lodem odbywa się bez dodatkowego środka czyszczącego oraz wody. Dzięki temu możliwe jest poddawanie procesowi materiałów wrażliwych na korozje i kontakt z wilgocią, np. zawierających elementy elektryczne. Czyszczenie linii produkcyjnych wykonane przez profesjonalistów zapewni długotrwały i nieskazitelny efekt. Jest łatwym i skutecznym sposobem pozbywania się zabrudzeń powierzchni bez jej uszkodzenia.

Obserwuj nas na

© 2020 InsterBud