CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM

Pionier wśród nowych technologii

W trosce o środowisko naturalne i w celu redukcji kosztów produkcji proponujemy niezawodną oraz innowacyjną metodę pozbywania się zanieczyszczeń, której główne cechy to bezinwazyjność, szybkość, a także dokładność. Czyszczenie suchym lodem sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest najwyższa skuteczność. Proces ten gwarantuje doskonały efekt. Metoda, jaką jest czyszczenie powierzchni suchym lodem, sprawdza się przy usuwaniu większych zabrudzeń, np. na powierzchni taśm produkcyjnych. Na czym to polega? Mycie suchym lodem to nic innego, jak uderzenie granulkami lodu z bardzo dużą prędkością w brud, wykorzystując do tego sprężone powietrze. Jest to działanie bezpieczne, efektywne i przyjazne środowisku.

Bezpieczne i skuteczne czyszczenie linii produkcyjnych

Jeśli tradycyjne metody czyszczenia są nieskuteczne, zabierają zbyt wiele czasu, a do tego generują odpady chemiczne, które należy zutylizować – skontaktuj się z nami. Proponujemy wyłącznie wydajne i bezpieczne rozwiązania, m.in. mycie suchym lodem. Czyszczenie powierzchni suchym lodem wykonujemy w wyznaczonym miejscu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy w stanie dojechać do Klienta i pozbyć się zanieczyszczeń z maszyn, linii produkcyjnych, rusztowań bez konieczności przestojów. Wykorzystanie suchego lodu jest pod tym względem idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Czyszczenie linii produkcyjnych odbywa się w najwyższym reżimie sanitarnym. Dbamy również o zapewnienie wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa i higieny pracy.

Profesjonalne czyszczenie powierzchni suchym lodem

Nasza metoda nie wymaga demontowania elementu czyszczonego. Sprawdza się więc na terenach zakładów i hal magazynowych. Mycie suchym lodem odbywa się bez dodatkowego środka czyszczącego oraz wody. Dzięki temu możliwe jest poddawanie procesowi materiałów wrażliwych na korozję i kontakt z wilgocią, np. zawierających elementy elektryczne. Czyszczenie linii produkcyjnych wykonane przez profesjonalistów zapewni długotrwały i nieskazitelny efekt. Jest łatwym i skutecznym sposobem pozbywania się zabrudzeń powierzchni bez jej uszkodzenia. Jeśli interesuje Cię czyszczenie suchym lodem, zachęcamy do kontaktu.