Dezynfekcja systemem EGP

do 30 dni ochrony przed wirusami po zamgławieniu!

Dezynfekcja systemem EGP to gwarancja solidnie wykonanej usługi

Dezynfekcja EGP - zamgławianie pomieszczeń

Nie wiesz, w jaki sposób ochrona mikrobiologiczna powinna zostać przeprowadzona oraz kto może ją wykonać? Polecamy usługi dezynfekcyjne z wykorzystaniem zamgławiania ULV. Na czym polega ten proces? Jest to tzw. zamgławianie pomieszczeń na zimno, wykorzystujące generator ultradźwiękowy oraz nanopreparaty SMKA. Dezynfekcja pomieszczeń przy ich użyciu jest metodą o potwierdzonym działaniu. Jej wysoka skuteczność zwiększa bezpieczeństwo użytkowników wnętrz, w których ją przeprowadzono.

Skuteczna likwidacja koronowirusa

Specjalizujemy się w dezynfekcji powierzchni po wykryciu koronowirusa

30 dni ochrony przed wirusami

Po zamgławianiu tworzy się aktywna warstwa, która będzie wchodzić w kontakt z groźnymi komórkami i neutralizować je od środka aż do 30 dni!

Likwidacja grzybów i Pleśni

Nasz preparat skutecznie usunie różnego rodzaju grzyby oraz pleśnie z każdej powierzchni

Środek EGP

W środku, który stosujemy znajdują się nanocząsteczki złota i srebra zmieniające kod DNA i RNA bakterii po zamgleniu, dzięki czemu wirusy, grzyby i inne mikroorganizmy przestają być aktywne

Dokładne zamgławianie pomieszczeń

Metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń (także wnętrz pojazdów) następuje poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Fumigacja jest coraz częściej stosowana ze względu na wysoką skuteczność. Sucha mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu. Dzięki zamgławianiu ULV mgła jest w stanie dotrzeć do każdej, nawet najmniejszej szczeliny. Zapewnia to maksymalną higienę czyszczonej w ten sposób powierzchni. Metoda ta jest niezwykle pomocna, jeśli głównym celem działań jest dezynfekcja pomieszczeń. Gwarantuje ona osiągnięcie zadowalających rezultatów w stosunkowo krótkim czasie i niskim nakładem kosztów.

Dezynfekcja pomieszczeń przeciw szkodnikom

Przede wszystkim doskonale sprawdza się ona jako metoda na pozbycie się insektów i grzybów. Od pewnego czasu dezynfekcja wykorzystująca zamgławianie pomieszczeń zyskuje coraz większą popularność przy sterylizacji gabinetów, oddziałów, korytarzy i innych przestrzeni w placówkach ochrony zdrowia. W obliczu zagrożenia koronawirusem przykłada się ogromną rolę do utrzymania wysokiego poziomu aseptyki. Dezynfekcja pomieszczeń jest ważna ze względu na bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i personelu.

Urządzenia wykorzystywane do dezynfekcji pomieszczeń

Używane przez nas urządzenia, wyposażone są m.in. w ultradźwiękowe systemy, przy pomocy których wytwarzana jest mgła o cząsteczkach od 1 do 30 mikronów. Zapewnia to dokładne pokrycie powierzchni warstwą ochronną. Zamgławianie ULV zapobiega tworzeniu się nieestetycznych zacieków, a także nie pozostawia śladów powierzchniowych. Wykorzystywany do tego sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty i spełnia normy dopuszczające go do pracy w niemal każdym środowisku produkcyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

zamgławianie pomieszczenia
ekipa zmgławiająca pomieszczenia

Dowiedz się więcej

Poznaj odpowiedzi na twoje pytania

Jak najbardziej. Środek systemu EGP jest oparty o nadtlenek wodoru i nanocząsteczki srebra i złota, które skutecznie niszczą DNA bakterii. Dzięki oparciu środka o podany skład jest bezpieczny dla środowiska, jak i dla ludzi.

Tak. Środek skutecznie likwiduje bakterie oraz pleśń za pomocą nanocząsteczek srebra oraz złota.

Co istotne, drobnoustroje nie są w stanie wytworzyć odporności w stosunku do nanoczqstek srebra. Po unieszkodliwieniu drobnoustrojów, nanocząstki srebra nadal aktywnie działają i niszczą kolejne patogeny, aż do czasu ich mechanicznego usunięcia.

Środek systemu EGP jest oparty o nadtlenek wodoru i nanocząsteczki srebra i złota, które skutecznie niszczą DNA i RNA bakterii.

Oferta została skonstruowana w oparciu o zakresy powierzchni do dezynfekcji:

1. opłata zryczałtowana / pomieszczenia do 100 m2 = 650zł netto

2. opłata za 1m2 / od 100m do 300m (5 – 6zł netto)

 -> np. 150m x 6zl = 900zł netto

 -> np. 300m x 5zł = 1500zł netto

3. opłata za 1m2 / od 300m do 500m (4 – 5zł netto)

4.  opłata za 1m2 /pow. 500m2 – wycena indywidualna

Skontaktuj się z nami już dziś

Wypełnij formularz kontaktowy klikając w link ponieżej

Obserwuj nas na

© 2020 InsterBud